
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Family Cricket Pack Chocolate Bar, 112 g (Pack of 5) here. This product's current Price in India is ₹500. The average and highest prices are ₹503 and ₹700 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹40 |
|---|---|
| 3rd Feb 2022 | |
| Average Price | ₹500 |
| Based on 2726 days price tracking | |
| Highest Price | ₹700 |
| 27th Oct 2025 | |
| Price | ₹500 |
|---|
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Family Cricket Pack Chocolate Bar, 112 g (Pack of 5) |
|---|---|
| Store Product Code | B07DDVJY5V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | OILGRMMONDRM0052 |
| Size | 560 g |
| Dimensions | 20.5 x 8.7 x 7 cm; 560 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Family Cricket Pack Chocolate has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 18684 individual ratings. You can rate this product at product review page.