
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Chocolate, 95 g here. This product's current Price in India is ₹180. The average and highest prices are ₹196 and ₹498 respectively. The current offer price of the product is ₹325.
| Lowest Ever Price | ₹160 |
|---|---|
| 23rd May 2023 | |
| Average Price | ₹195 |
| Based on 1927 days price tracking | |
| Highest Price | ₹498 |
| 8th Oct 2021 | |
| Price | ₹180 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹20 |
| Discount | 10% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Chocolate, 95 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07HMTBL95 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Model Number | 4051074 |
| Size | 95 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 0.8 x 15.6 x 7.6 cm; 88 g |
| Country of Origin | India |




Cadbury Dairy Milk Chocolate 95 g has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 18690 individual ratings. You can rate this product at product review page.