
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Maha Cricket Pack Chocolate Bar, 46 g (Pack of 15) here. This product's current Price in India is ₹607. The average and highest prices are ₹638 and ₹899 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹400 |
|---|---|
| 4th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹638 |
| Based on 3165 days price tracking | |
| Highest Price | ₹899 |
| 23rd Oct 2025 | |
| Price | ₹607 |
|---|---|
| MRP | ₹900 |
| Savings | ₹293 |
| Discount | 32.55% |
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Maha Cricket Pack Chocolate Bar, 46 g (Pack of 15) |
|---|---|
| Store Product Code | B0758P9JW6 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Bars |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | MP15OLY |
| Size | 690 g |
| Dimensions | 15 x 15.9 x 6 cm; 690 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Maha Cricket Pack Chocolate has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 18685 individual ratings. You can rate this product at product review page.