
You can check the price history of Cadbury Dairy Milk Crispello Chocolate Bar, 35 g (Pack of 15) here. This product's current Price in India is ₹600. The average and highest prices are ₹463 and ₹800 respectively. The current offer price of the product is ₹739.
| Lowest Ever Price | ₹334 |
|---|---|
| 13th Jun 2023 | |
| Average Price | ₹458 |
| Based on 2684 days price tracking | |
| Highest Price | ₹800 |
| 9th Aug 2025 | |
| Price | ₹600 |
|---|
| Product Name | Cadbury Dairy Milk Crispello Chocolate Bar, 35 g (Pack of 15) |
|---|---|
| Store Product Code | B07H1SLZVP |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 33457 |
| Size | 35 g (Pack of 15) |
| Dimensions | 14 x 15 x 2.7 cm; 525 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Dairy Milk Crispello Chocolate Bar 35 has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 4577 individual ratings. You can rate this product at product review page.