
You can check the price history of Cadbury Choclairs Gold Coffee Candy, 560 g (100 Candies) here. This product's current Price in India is ₹200. The average and highest prices are ₹191 and ₹415 respectively. The current offer price of the product is ₹254.
| Lowest Ever Price | ₹130 |
|---|---|
| 25th Nov 2024 | |
| Average Price | ₹191 |
| Based on 1975 days price tracking | |
| Highest Price | ₹415 |
| 12th Nov 2024 | |
| Price | ₹200 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹0 |
| Discount | 0% |
| Product Name | Cadbury Choclairs Gold Coffee Candy, 560 g (100 Candies) |
|---|---|
| Store Product Code | B08BVK34GK |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Pvt Ltd |
| Size | 560 g (100 Candies) |
| Dimensions | 15.4 x 4 x 32 cm; 560 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Choclairs Gold Coffee Candy 560 g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 534 individual ratings. You can rate this product at product review page.