
You can check the price history of Cadbury Choclairs Chocolate Gold Candy, 137 G|25 Pieces - 5.5 Gram Each here. This product's current Price in India is ₹50. The average and highest prices are ₹68 and ₹130 respectively. The current offer price of the product is ₹130.
| Lowest Ever Price | ₹42 |
|---|---|
| 4th Apr 2022 | |
| Average Price | ₹68 |
| Based on 1832 days price tracking | |
| Highest Price | ₹130 |
| 15th Jul 2022 | |
| Price | ₹50 |
|---|---|
| MRP | ₹410 |
| Savings | ₹360 |
| Discount | 87.80% |
| Product Name | Cadbury Choclairs Chocolate Gold Candy, 137 G|25 Pieces - 5.5 Gram Each |
|---|---|
| Store Product Code | B07H6TSQ8V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez |
| Model Number | 8901233019581 |
| Size | 137 g (25 Candies) |
| Dimensions | 15.5 x 3 x 15.4 cm; 153.9 g |
| Country of Origin | India |







Cadbury Choclairs Chocolate Gold Candy 137 G25 has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 2553 individual ratings. You can rate this product at product review page.