
You can check the price history of Cadbury Choclairs Gold Coffee Candy, 336 g (60 Candies) here. This product's current Price in India is ₹195. The average and highest prices are ₹132 and ₹200 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹112 |
|---|---|
| 5th Apr 2021 | |
| Average Price | ₹132 |
| Based on 1827 days price tracking | |
| Highest Price | ₹200 |
| 10th Oct 2022 | |
| Price | ₹195 |
|---|
| Product Name | Cadbury Choclairs Gold Coffee Candy, 336 g (60 Candies) |
|---|---|
| Store Product Code | B08BVLYRC2 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | Mondelez India Foods Pvt. Ltd. |
| Size | 300 g (60 Candies) |
| Dimensions | 15.4 x 4 x 25.5 cm; 336 g |






Cadbury Choclairs Gold Coffee Candy 336 g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 533 individual ratings. You can rate this product at product review page.