
You can check the price history of Cadbury Choclairs Gold Candy, 588 g (105 Candies) here. This product's current Price in India is ₹200. The average and highest prices are ₹189 and ₹260 respectively. The current offer price of the product is ₹275.
| Lowest Ever Price | ₹134 |
|---|---|
| 25th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹183 |
| Based on 1902 days price tracking | |
| Highest Price | ₹260 |
| 19th Jan 2021 | |
| Price | ₹200 |
|---|---|
| MRP | ₹410 |
| Savings | ₹210 |
| Discount | 51.21% |
| Product Name | Cadbury Choclairs Gold Candy, 588 g (105 Candies) |
|---|---|
| Store Product Code | B07FX8CS13 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 9 / 10 |
| Product Manufacturer | Cadbury |
| Model Number | 31644 |
| Size | 588 g (105 Candies) |
| Dimensions | 30 x 6 x 14 cm; 588 g |
| Country of Origin | India |






Cadbury Choclairs Gold Candy 588 g 105 has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 845 individual ratings. You can rate this product at product review page.