
You can check the price history of Bluetooth Headphones Over Ear,BERIBES 65H Playtime and 6 EQ Music Modes Wireless Headphones with Microphone,HiFi Stereo Foldable Lightweight Headset, Deep Bass for Home Office Outdoors Etc(Orange Red) here. This product's current Price in India is ₹4,192. The average and highest prices are ₹6,839 and ₹9,317 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,192 |
|---|---|
| 2nd Apr 2026 | |
| Average Price | ₹6,839 |
| Based on 727 days price tracking | |
| Highest Price | ₹9,317 |
| 22nd Feb 2025 | |
| Price | ₹4,192 |
|---|---|
| MRP | ₹16,585 |
| Savings | ₹12,393 |
| Discount | 74.72% |
| Product Name | Bluetooth Headphones Over Ear,BERIBES 65H Playtime and 6 EQ Music Modes Wireless Headphones with Microphone,HiFi Stereo Foldable Lightweight Headset, Deep Bass for Home Office Outdoors Etc(Orange Red) |
|---|---|
| Store Product Code | B0C6F5ZBJX |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BERIBES |
| Rating | 9 / 10 |
| Product Manufacturer | BERIBES |
| Model Number | WH202A |
| Model Number | WH202A |
| Model Name | WH202A |
| Dimensions | 17 x 5 x 20 cm; 172.37 g |
| Country of Origin | USA |






Bluetooth Headphones Over EarBERIBES 65H Playtime and has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 42760 individual ratings. You can rate this product at product review page.