
You can check the price history of Bey Bee Waterproof Bed Protector Baby Dry Sheet, Medium, Beige (100 cm X 70 cm) here. This product's current Price in India is ₹254. The average and highest prices are ₹274 and ₹338 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹172 |
|---|---|
| 29th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹274 |
| Based on 2621 days price tracking | |
| Highest Price | ₹338 |
| 20th Mar 2019 | |
| Price | ₹254 |
|---|---|
| MRP | ₹339 |
| Savings | ₹85 |
| Discount | 25.07% |
| Product Name | Bey Bee Waterproof Bed Protector Baby Dry Sheet, Medium, Beige (100 cm X 70 cm) |
|---|---|
| Store Product Code | B07DDKB74F |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BeyBee |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Baby & Mom Retail Pvt Ltd, Baby & mOm Retail Pvt Ltd. E-598 2nd Floor Rawat plaza Ramphal Chowk Dwarka Sec-7 New Delhi Pincode-110075 |
| Model Number | BB-8011-BG |
| Model Number | BB-8011-BG |
| Color | Beige |
| Size | 100 x 70 cm |
| Dimensions | 28.4 x 24.4 x 3.4 cm; 250 g |
| Country of Origin | India |
Bey Bee Waterproof Bed Protector Baby Dry has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 4255 individual ratings. You can rate this product at product review page.