
You can check the price history of Bey Bee Waterproof Bed Protector Baby Dry Sheet, Medium, Sea Blue (100 cm x 70 cm) here. This product's current Price in India is ₹254. The average and highest prices are ₹279 and ₹339 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹211 |
|---|---|
| 14th Oct 2023 | |
| Average Price | ₹279 |
| Based on 2663 days price tracking | |
| Highest Price | ₹339 |
| 19th Sep 2019 | |
| Price | ₹254 |
|---|---|
| MRP | ₹339 |
| Savings | ₹85 |
| Discount | 25.07% |
| Product Name | Bey Bee Waterproof Bed Protector Baby Dry Sheet, Medium, Sea Blue (100 cm x 70 cm) |
|---|---|
| Store Product Code | B01CYWGF5U |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BeyBee |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Baby & Mom Retail Pvt Ltd, Tex Links PLOT NO 348, SECTOR-8, HSIIDC IMT MANESAR., GURGAON - 122052 |
| Model Number | BB-8011-SB |
| Model Number | BB-8011-SB |
| Color | Sea Blue |
| Size | 100 x 70 cm |
| Dimensions | 68.6 x 99.1 x 0.2 cm; 200 g |
| Country of Origin | India |
Bey Bee Waterproof Bed Protector Baby Dry has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 4259 individual ratings. You can rate this product at product review page.