
You can check the price history of BERIBES Bluetooth Headphones Over Ear, 65H Playtime and 6 EQ Music Modes Wireless Headphones with Microphone, HiFi Stereo Foldable Lightweight Headsets, Deep Bass for Home Office Cellphone PC Ect. here. This product's current Price in India is ₹4,986 and the lowest final price is ₹4,549. The average and highest prices are ₹6,433 and ₹9,317 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,811 |
|---|---|
| 13th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹6,433 |
| Based on 727 days price tracking | |
| Highest Price | ₹9,317 |
| 22nd Feb 2025 | |
| Price | ₹4,986 |
|---|---|
| MRP | ₹16,585 |
| Savings | ₹11,599 |
| Discount | 69.93% |
| Product Name | BERIBES Bluetooth Headphones Over Ear, 65H Playtime and 6 EQ Music Modes Wireless Headphones with Microphone, HiFi Stereo Foldable Lightweight Headsets, Deep Bass for Home Office Cellphone PC Ect. |
|---|---|
| Store Product Code | B0BV9F196L |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | BERIBES |
| Rating | 9 / 10 |
| Product Manufacturer | BERIBES |
| Model Number | WH202A |
| Model Number | WH202A |
| Model Name | WH202A |
| Dimensions | 16.5 x 22.86 x 1 cm; 172.37 g |
| Country of Origin | USA |






BERIBES Bluetooth Headphones Over Ear 65H Playtime has 9 rating out of 10. This average rating is consist of 42760 individual ratings. You can rate this product at product review page.