
You can check the price history of Ecarke 300W Portable Power Inverter Compatible with Milwaukee 18V Battery, DC 20V to AC 110V Power Station with 2 AC Outlets, 3 USB Ports & 1 Type-C 18W, for Camping RV Emergency (No Battery)(2-Pack) here. This product's current Price in USA is $55.99. The average and highest prices are $54.73 and $79.99 respectively. The current offer price of the product is $50.39, which is $4.34 less than the average price.
| Lowest Ever Price | $44.79 |
|---|---|
| 20th Nov 2025 | |
| Average Price | $54.73 |
| Based on 331 days price tracking | |
| Highest Price | $79.99 |
| 30th Jun 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | $50.39 |
|---|---|
| Price | $55.99 |
| Product Name | Ecarke 300W Portable Power Inverter Compatible with Milwaukee 18V Battery, DC 20V to AC 110V Power Station with 2 AC Outlets, 3 USB Ports & 1 Type-C 18W, for Camping RV Emergency (No Battery)(2-Pack) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FDQLRW8K |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Ecarke |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Battery Packs |
| Product Manufacturer | Ecarke |
| Model Number | KDP-500W |
| Model Name | KDP |
| Color | 2PCS 300W fit with Milwaukee |
| Size | 300W 2PCS Compatible with Milwaukee |







Ecarke 300W Portable Power Inverter Compatible with has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 191 individual ratings. You can rate this product at product review page.