
You can check the price history of wipro Polycarbonate Garnet 20W Square LED Wave Panel Light for Ceiling|Warm White Light (3000K)|Ultra-Slim Design|Recessed Down Light for False Ceiling|Pop Ceiling Light|Cutout - 200X200Mm|Pack of 10 here. This product's current Price in India is ₹7,375. The average and highest prices are ₹8,148 and ₹10,444 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹6,869 |
|---|---|
| 8th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹8,148 |
| Based on 980 days price tracking | |
| Highest Price | ₹10,444 |
| 5th Sep 2023 | |
| Price | ₹7,375 |
|---|---|
| MRP | ₹14,000 |
| Savings | ₹6,625 |
| Discount | 47.32% |
| Product Name | wipro Polycarbonate Garnet 20W Square LED Wave Panel Light for Ceiling|Warm White Light (3000K)|Ultra-Slim Design|Recessed Down Light for False Ceiling|Pop Ceiling Light|Cutout - 200X200Mm|Pack of 10 |
|---|---|
| Store Product Code | B0C341DX6V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | wipro |
| Rating | 4.2 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Wipro |
| Model Name | Wipro Garnet 20W Square LED Wave Panel |
| Color | Warm White |
| Size | Pack of 10 |
| Dimensions | 21.8L x 21.8W x 2.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |
wipro Polycarbonate Garnet 20W Square LED Wave has 4.2 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.