
You can check the price history of Wipro Garnet 10W Square Led Wave Panel Light for Ceiling|Cool White Light (6000K)|Ultra-Slim Design|Recessed Down Light for False Ceiling|Pop Ceiling Light|Cutout-125X125Mm|Pack of 6 here. This product's current Price in India is ₹2,341. The average and highest prices are ₹2,627 and ₹3,824 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹2,199 |
|---|---|
| 13th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹2,627 |
| Based on 991 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,824 |
| 9th Feb 2025 | |
| Price | ₹2,341 |
|---|---|
| MRP | ₹4,740 |
| Savings | ₹2,399 |
| Discount | 50.60% |
| Product Name | Wipro Garnet 10W Square Led Wave Panel Light for Ceiling|Cool White Light (6000K)|Ultra-Slim Design|Recessed Down Light for False Ceiling|Pop Ceiling Light|Cutout-125X125Mm|Pack of 6 |
|---|---|
| Store Product Code | B0C341Y66K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | wipro |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Housing & Trim Kits |
| Product Manufacturer | Wipro |
| Model Name | Wipro Garnet 10W Square LED Wave Panel |
| Color | Cool Day White |
| Size | Pack of 6 |
| Dimensions | 14.2L x 14.2W x 2.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Wipro Garnet 10W Square Led Wave Panel has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 40 individual ratings. You can rate this product at product review page.