
You can check the price history of White GUMY in Ear Earbuds with Stay fit Ear Tips. Wired 3.3ft Colored Cord Cable with Headphone Jack. Small, Medium, and Large Ear tip earpieces Included. JVC GUMY HAFX7W here. This product's current Price in India is ₹4,076. The average and highest prices are ₹2,752 and ₹4,629 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,249 |
|---|---|
| 22nd Nov 2020 | |
| Average Price | ₹2,752 |
| Based on 2341 days price tracking | |
| Highest Price | ₹4,629 |
| 5th Nov 2019 | |
| Price | ₹4,076 |
|---|---|
| MRP | ₹12,990 |
| Savings | ₹8,914 |
| Discount | 68.62% |
| Product Name | White GUMY in Ear Earbuds with Stay fit Ear Tips. Wired 3.3ft Colored Cord Cable with Headphone Jack. Small, Medium, and Large Ear tip earpieces Included. JVC GUMY HAFX7W |
|---|---|
| Store Product Code | B078J54VCL |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | JVC |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | In-Ear |
| Product Manufacturer | JVCKENWOOD USA Corporation |
| Model Number | HAFX7W |
| Model Number | HAFX7W |
| Model Name | HAFX7W |
| Country of Origin | USA |







White GUMY in Ear Earbuds with Stay has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 8799 individual ratings. You can rate this product at product review page.