
You can check the price history of Waxpol - ALC915 Leather Conditioner (200 ml) here. This product's current Price in India is ₹251 and the lowest final price is ₹50. The average and highest prices are ₹293 and ₹425 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹137 |
|---|---|
| 25th Sep 2017 | |
| Average Price | ₹296 |
| Based on 3838 days price tracking | |
| Highest Price | ₹425 |
| 6th Nov 2016 | |
| Price | ₹251 |
|---|---|
| MRP | ₹515 |
| Savings | ₹264 |
| Discount | 51.26% |
| Product Name | Waxpol - ALC915 Leather Conditioner (200 ml) |
|---|---|
| Store Product Code | B00RLK7WNU |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Waxpol |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Upholstery Care |
| Product Manufacturer | The Waxpol Industries Ltd |
| Model Number | ALC915 |
| Size | 200 ml |
| Dimensions | 19.5 x 5 x 19.5 cm; 246 g |
| Country of Origin | India |






Waxpol - ALC915 Leather Conditioner 200 ml has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1087 individual ratings. You can rate this product at product review page.