
You can check the price history of Wanna Party Scary Party Mask Glow in the Dark Alien Mask for Halloween Party Masks for Adults here. This product's current Price in India is ₹350. The average and highest prices are ₹349 and ₹350 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹343 |
|---|---|
| 23rd Dec 2025 | |
| Average Price | ₹349 |
| Based on 234 days price tracking | |
| Highest Price | ₹350 |
| 15th Aug 2025 | |
| Price | ₹350 |
|---|---|
| MRP | ₹699 |
| Savings | ₹349 |
| Discount | 49.92% |
| Product Name | Wanna Party Scary Party Mask Glow in the Dark Alien Mask for Halloween Party Masks for Adults |
|---|---|
| Store Product Code | B0FKH9R2N9 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Wanna Party, New Delhi, W‑25, near Malwa Honda, Pocket W, Okhla Phase II, Okhla Industrial Estate, New Delhi – 110020, |
| Model Number | 703046A |
| Model Number | 703046A |
| Dimensions | 15 x 10 x 2 cm; 150 g |
| Country of Origin | India |







Wanna Party Scary Party Mask Glow in has 7.2 rating out of 10. This average rating is consist of 142 individual ratings. You can rate this product at product review page.