
You can check the price history of VIVO T4R 5G, Twilight Blue (8GB, 128GB) here. This product's current Price in India is ₹21,820. The average and highest prices are ₹20,888 and ₹23,444 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹18,547 |
|---|---|
| 16th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹20,888 |
| Based on 205 days price tracking | |
| Highest Price | ₹23,444 |
| 16th Sep 2025 | |
| Price | ₹21,820 |
|---|---|
| MRP | ₹23,499 |
| Savings | ₹1,679 |
| Discount | 7.144% |
| Product Name | VIVO T4R 5G, Twilight Blue (8GB, 128GB) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FPM1H79N |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | vivo |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Vivo Mobile India Pvt. Ltd. |
| Model Number | vivo T4R 5Gvivo T4R 5G |
| Model Name | VIVO T4R Twilight Blue (8GB, 128GB) |
| Dimensions | 16.37 x 7.5 x 0.79 cm; 190 g |
| Country of Origin | India |

VIVO T4R 5G Twilight Blue 8GB 128GB has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 106 individual ratings. You can rate this product at product review page.