
You can check the price history of VIP Corsa 2 Pc Set Cabin 55 Cm (Small) Check-in 66 Cm (Medium) 8 Wheels Spinner Trolley Bags for Travel, Hard Case Lightweight Bag with Combination Lock, Tough Suitcase for Travel (Green) here. This product's current Price in India is ₹4,738. The average and highest prices are ₹5,092 and ₹5,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹3,999 |
|---|---|
| 17th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹5,092 |
| Based on 372 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,999 |
| 9th May 2025 | |
| Price | ₹4,738 |
|---|---|
| MRP | ₹17,800 |
| Savings | ₹13,062 |
| Discount | 73.38% |
| Product Name | VIP Corsa 2 Pc Set Cabin 55 Cm (Small) Check-in 66 Cm (Medium) 8 Wheels Spinner Trolley Bags for Travel, Hard Case Lightweight Bag with Combination Lock, Tough Suitcase for Travel (Green) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DD3WJP1K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | VIP |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Luggage Sets |
| Product Manufacturer | VIP Industries Limited, VIP Industries Ltd. Old Prabhadevi Road, Mumbai 400025, India |
| Model Number | CORSASEDIVG |
| Model Number | CORSASEDIVG |
| Size | Set of 2 (55 cm+66 cm) |
| Dimensions | 46 x 28 x 67 cm; 9 g |
| Country of Origin | India |







VIP Corsa 2 Pc Set Cabin 55 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 169 individual ratings. You can rate this product at product review page.