
You can check the price history of TitanGuard Tempered Glass Screen Protector Guard for Google Pixel 7A - 9H Hardness, Military Grade, Anti-Static, Easy Installation Kit - 1 PACK here. This product's current Price in India is ₹227 and the lowest final price is ₹222. The average and highest prices are ₹276 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹227 |
|---|---|
| 3rd Mar 2026 | |
| Average Price | ₹276 |
| Based on 230 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 15th Aug 2025 | |
| Price | ₹227 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,772 |
| Discount | 88.64% |
| Product Name | TitanGuard Tempered Glass Screen Protector Guard for Google Pixel 7A - 9H Hardness, Military Grade, Anti-Static, Easy Installation Kit - 1 PACK |
|---|---|
| Store Product Code | B0FLF2JNPQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | TANTEK |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Product Manufacturer | TANTEK |
| Model Number | For Google Pixel 7A |
| Model Name | Google Pixel 7A |
| Dimensions | 11L x 5W Centimeters |
| Country of Origin | China |






TitanGuard Tempered Glass Screen Protector Guard for has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 9729 individual ratings. You can rate this product at product review page.