
You can check the price history of Sweet Karam Coffee Andhra Spicy & Garlic Murukku Combo | No Palm Oil | No Preservatives | South Indian Chakli | Crispy & Crunchy Tea-Time Snack | Festive Special | Homemade Recipe | 95g x 2 Packs here. This product's current Price in India is ₹171. The average and highest prices are ₹177 and ₹198 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹157 |
|---|---|
| 13th May 2026 | |
| Average Price | ₹177 |
| Based on 398 days price tracking | |
| Highest Price | ₹198 |
| 19th Apr 2025 | |
| Price | ₹171 |
|---|---|
| MRP | ₹198 |
| Savings | ₹27 |
| Discount | 13.63% |
| Product Name | Sweet Karam Coffee Andhra Spicy & Garlic Murukku Combo | No Palm Oil | No Preservatives | South Indian Chakli | Crispy & Crunchy Tea-Time Snack | Festive Special | Homemade Recipe | 95g x 2 Packs |
|---|---|
| Store Product Code | B0F1DF8C7V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Namkeen |
| Product Manufacturer | MY MADURAI SNACKS |
| Size | 95 g (Pack of 2) |
| Dimensions | 16 x 23 x 4.5 cm; 190 g |
| Country of Origin | India |







Sweet Karam Coffee Andhra Spicy Garlic has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 234 individual ratings. You can rate this product at product review page.