
You can check the price history of Swad Garlic /Lahsun Paste, 300 g here. This product's current Price in India is ₹184. The average and highest prices are ₹176 and ₹205 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹99 |
|---|---|
| 30th Mar 2019 | |
| Average Price | ₹176 |
| Based on 2561 days price tracking | |
| Highest Price | ₹205 |
| 26th Mar 2021 | |
| Price | ₹184 |
|---|---|
| MRP | ₹210 |
| Savings | ₹26 |
| Discount | 12.38% |
| Product Name | Swad Garlic /Lahsun Paste, 300 g |
|---|---|
| Store Product Code | B07J58H6T8 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8 / 10 |
| Product Manufacturer | Vimal Agro Products Pvt Ltd Near GIDC, Ten Road, Bardoli, Gujarat: 394601, INDIA |
| Size | 300 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 7 x 7 x 13 cm; 300 g |
| Country of Origin | India |



Swad Garlic Lahsun Paste 300 g has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 73 individual ratings. You can rate this product at product review page.