
You can check the price history of Sunfeast Dark Fantasy Bourbon, Classic Biscuit Made With Real Chocolate, 150g here. This product's current Price in India is ₹40. The average and highest prices are ₹30 and ₹40 respectively. The current offer price of the product is ₹100.
| Lowest Ever Price | ₹17 |
|---|---|
| 25th Jul 2023 | |
| Average Price | ₹30 |
| Based on 1224 days price tracking | |
| Highest Price | ₹40 |
| 25th Jan 2023 | |
| Price | ₹40 |
|---|---|
| MRP | ₹198 |
| Savings | ₹158 |
| Discount | 79.79% |
| Product Name | Sunfeast Dark Fantasy Bourbon, Classic Biscuit Made With Real Chocolate, 150g |
|---|---|
| Store Product Code | B01GRH90K0 |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Product Manufacturer | ITC |
| Size | 150 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 25 x 8.2 x 3 cm; 150 g |
| Country of Origin | India |






Sunfeast Dark Fantasy Bourbon Classic Biscuit Made has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 16256 individual ratings. You can rate this product at product review page.