
You can check the price history of SUNEX TOOLS 941A 41mm Jumbo Combination Wrench CRV here. This product's current Price in USA is $30.30. The average and highest prices are $30.30 and $30.30 respectively.
| Lowest Ever Price | $30.30 |
|---|---|
| 8th Feb 2026 | |
| Average Price | $30.30 |
| Based on 112 days price tracking | |
| Highest Price | $30.30 |
| 8th Feb 2026 | |
| Price | $30.30 |
|---|---|
| MRP | $37.00 |
| Savings | $6.70 |
| Discount | 18.10% |
| Product Name | SUNEX TOOLS 941A 41mm Jumbo Combination Wrench CRV |
|---|---|
| Store Product Code | B003XT5IHA |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Sunex Tools |
| Rating | 9.6 / 10 |
| Category | Combination Wrenches |
| Product Manufacturer | Sunex International |
| Model Number | 941A |
| Color | Silver |
| Size | 41mm |



SUNEX TOOLS 941A 41mm Jumbo Combination Wrench has 9.6 rating out of 10. This average rating is consist of 1016 individual ratings. You can rate this product at product review page.