
You can check the price history of Storite 5 Pack 260mm x 210mm x 3mm Speed Type Extended Gaming Non-Slip Rubber Base Mousepad Desk Mat Keyboard Pad for Laptop /Computer Office PC & Home - Black here. This product's current Price in India is ₹349. The average and highest prices are ₹359 and ₹417 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹299 |
|---|---|
| 23rd Oct 2025 | |
| Average Price | ₹359 |
| Based on 416 days price tracking | |
| Highest Price | ₹417 |
| 2nd May 2025 | |
| Price | ₹349 |
|---|---|
| MRP | ₹1,099 |
| Savings | ₹750 |
| Discount | 68.24% |
| Product Name | Storite 5 Pack 260mm x 210mm x 3mm Speed Type Extended Gaming Non-Slip Rubber Base Mousepad Desk Mat Keyboard Pad for Laptop /Computer Office PC & Home - Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVSX2J9K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Storite |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | SaiTech IT |
| Model Number | 260x210x3mm 5 Pack |
| Model Name | 260x210x3mm 5 Pack |
| Dimensions | 26L x 21W Centimeters |
| Country of Origin | China |






Storite 5 Pack 260mm x 210mm x has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 139 individual ratings. You can rate this product at product review page.