
You can check the price history of Storite PU Leather Mouse Pad with Non-Slip PU Base, DEST mat Suitable for Computers, Laptop, Office & Home (255mm x 200mm x 4mm, Brown) here. This product's current Price in India is ₹535. The average and highest prices are ₹611 and ₹779 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹378 |
|---|---|
| 3rd Jun 2025 | |
| Average Price | ₹611 |
| Based on 414 days price tracking | |
| Highest Price | ₹779 |
| 29th May 2025 | |
| Price | ₹535 |
|---|---|
| MRP | ₹1,899 |
| Savings | ₹1,364 |
| Discount | 71.82% |
| Product Name | Storite PU Leather Mouse Pad with Non-Slip PU Base, DEST mat Suitable for Computers, Laptop, Office & Home (255mm x 200mm x 4mm, Brown) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DVPPTZPY |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Storite |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Product Manufacturer | SaiTech IT |
| Model Number | 260x210x3mm 10-pack |
| Model Number | 10-pk |
| Model Name | 260x210x3mm 10-pack |
| Size | 210x260x3mm |
| Dimensions | 25.5L x 20W Centimeters |
| Country of Origin | China |





Storite PU Leather Mouse Pad with Non-Slip has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 139 individual ratings. You can rate this product at product review page.