
You can check the price history of Steel Berow 2 Door Almirah for Clothes | 1-Year Warranty with 5 Shelves Multipurpose Almirah for Bedroom Cabinet | Wardrobe Rack Closest 1 Door Hanging & Letter Box Storage Metal Bero (38 in, Ash) here. This product's current Price in India is ₹16,496 and the lowest final price is ₹15,996. The average and highest prices are ₹16,496 and ₹16,496 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹16,496 |
|---|---|
| 22nd Sep 2025 | |
| Average Price | ₹16,496 |
| Based on 195 days price tracking | |
| Highest Price | ₹16,496 |
| 22nd Sep 2025 | |
| Price | ₹16,496 |
|---|
| Product Name | Steel Berow 2 Door Almirah for Clothes | 1-Year Warranty with 5 Shelves Multipurpose Almirah for Bedroom Cabinet | Wardrobe Rack Closest 1 Door Hanging & Letter Box Storage Metal Bero (38 in, Ash) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FRZ5D58W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Generic |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | MK- Furniture, MK- Furniture, Customer Care - 9080553593 |
| Model Number | Ash |
| Size | 38 * 18 * 78 in |
| Dimensions | 45.7D x 91.5W x 198H Centimeters |
Steel Berow 2 Door Almirah for Clothes has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 5 individual ratings. You can rate this product at product review page.