
You can check the price history of StanceMagic Hubcentric Rings (Pack of 4) - 54.1mm ID to 73.1mm OD - Black Poly Carbon Plastic Hubrings - Only Compatible with Scion Mazda Toyota with 54.1mm Vehicle Hubs and 73.1mm Wheel Centerbore here. This product's current Price in India is ₹3,103. The average and highest prices are ₹2,794 and ₹3,657 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹2,194 |
|---|---|
| 25th Mar 2025 | |
| Average Price | ₹2,794 |
| Based on 446 days price tracking | |
| Highest Price | ₹3,657 |
| 3rd Sep 2025 | |
| Price | ₹3,103 |
|---|---|
| MRP | ₹4,965 |
| Savings | ₹1,862 |
| Discount | 37.49% |
| Product Name | StanceMagic Hubcentric Rings (Pack of 4) - 54.1mm ID to 73.1mm OD - Black Poly Carbon Plastic Hubrings - Only Compatible with Scion Mazda Toyota with 54.1mm Vehicle Hubs and 73.1mm Wheel Centerbore |
|---|---|
| Store Product Code | B0BV15B74K |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | StanceMagic |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Hub Centric Rings |
| Product Manufacturer | StanceMagic |
| Size | 54.1mm ID to 73.1mm OD |
| Dimensions | 19.05 x 19.05 x 1.27 cm; 50 g |
| Country of Origin | USA |







StanceMagic Hubcentric Rings Pack of 4 - has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 489 individual ratings. You can rate this product at product review page.