
You can check the price history of SPAZY CASE Oppo K13 5g Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Oppo K13 5g - Black here. This product's current Price in India is ₹275. The average and highest prices are ₹290 and ₹297 respectively. The current offer price of the product is ₹270, which is ₹20 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹265 |
|---|---|
| 25th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹290 |
| Based on 383 days price tracking | |
| Highest Price | ₹297 |
| 30th Jul 2025 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹270 |
|---|---|
| Price | ₹275 |
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹930 |
| Discount | 77.52% |
| Product Name | SPAZY CASE Oppo K13 5g Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Oppo K13 5g - Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0F6C8PHJW |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SPAZY CASE |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Basic Cases |
| Product Manufacturer | 297 Box, 130 Meilong Road, Shanghai, China 200237, Spazy Case |
| Model Number | Oppo K13 5g - 04 |
| Model Number | Oppo K13 5g - 04 |
| Model Name | Oppo K13 5g |
| Dimensions | 18 x 11 x 2 cm; 40 g |
| Country of Origin | China |






SPAZY CASE Oppo K13 5g Back Cover has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 203 individual ratings. You can rate this product at product review page.