
You can check the price history of Spazy Case Nothing Phone 3A Lite Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Nothing Phone 3A Lite - Black here. This product's current Price in India is ₹295. The average and highest prices are ₹295 and ₹295 respectively. The current offer price of the product is ₹385.
| Lowest Ever Price | ₹295 |
|---|---|
| 17th Nov 2025 | |
| Average Price | ₹295 |
| Based on 176 days price tracking | |
| Highest Price | ₹295 |
| 17th Nov 2025 | |
| Price | ₹295 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹904 |
| Discount | 75.39% |
| Product Name | Spazy Case Nothing Phone 3A Lite Back Cover | Heavy Duty Hybrid Case with 360 Degree Rotating Finger Ring Holder + Slider Shutter Camera Protection Case for Nothing Phone 3A Lite - Black |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXFJWQM |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SPAZY CASE |
| Rating | 7 / 10 |
| Category | Basic Cases |
| Product Manufacturer | 297 Box, 130 Meilong Road, Shanghai, China 200237, Spazy Case |
| Model Number | Nothing Phone 3A Lite - 05 |
| Model Number | Nothing Phone 3A Lite - 04 |
| Model Name | Nothing Phone 3A Lite |
| Dimensions | 18 x 11 x 2 cm; 40 g |
| Country of Origin | China |





Spazy Case Nothing Phone 3A Lite Back has 7 rating out of 10. This average rating is consist of 16 individual ratings. You can rate this product at product review page.