
You can check the price history of Spartan BS-02-Pro 6-in-1 Pc Screw Driver Kit With Neon Bulb Screwdriver Kit /Screwdriver Set, 2 Flat Blades, 2 Phillips Head, 1 Round Poker Bar, Extension Rod | Multi-purpose Tool Set, Green here. This product's current Price in India is ₹199. The average and highest prices are ₹222 and ₹310 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹104 |
|---|---|
| 5th Oct 2025 | |
| Average Price | ₹222 |
| Based on 1494 days price tracking | |
| Highest Price | ₹310 |
| 22nd Aug 2022 | |
| Price | ₹199 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹300 |
| Discount | 60.12% |
| Product Name | Spartan BS-02-Pro 6-in-1 Pc Screw Driver Kit With Neon Bulb Screwdriver Kit /Screwdriver Set, 2 Flat Blades, 2 Phillips Head, 1 Round Poker Bar, Extension Rod | Multi-purpose Tool Set, Green |
|---|---|
| Store Product Code | B09RP374H8 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SPARTAN |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Screwdriver Sets |
| Product Manufacturer | J S R ASIA Import, Spartan, DURO IMPEX , VPO Jandialli , Chandigarh Road, Ludhiana-141112 |
| Model Number | BS-02 Pro 6 in 1 |
| Model Number | BS-02 Pro 6 in 1 |
| Model Name | BS-02 Pro 6 in 1 |
| Dimensions | 14 x 6.5 x 2.5 cm; 244 g |
| Country of Origin | India |
Spartan BS-02-Pro 6-in-1 Pc Screw Driver Kit has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 19766 individual ratings. You can rate this product at product review page.