
You can check the price history of Sony CP-AD2A Mobile Charger With 1.5m USB Cable (Black) here. This product's current Price in India is ₹799. The average and highest prices are ₹767 and ₹12,999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹529 |
|---|---|
| 23rd Aug 2018 | |
| Average Price | ₹767 |
| Based on 3409 days price tracking | |
| Highest Price | ₹12,999 |
| 20th Oct 2021 | |
| Price | ₹799 |
|---|
| Product Name | Sony CP-AD2A Mobile Charger With 1.5m USB Cable (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B01M3RID7S |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Sony |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | Sony |
| Model Number | CP-AD2A/BCAB |
| Model Name | CP-AD2 |
| Dimensions | 6.1 x 4.1 x 2.6 cm; 53 g |



Sony CP-AD2A Mobile Charger With 1.5m USB has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 509 individual ratings. You can rate this product at product review page.