
You can check the price history of Skysia Charger Protector & Cable Saver for iPhone 18W 20W - 3D Star Wars Design, 4-in-1 Full Protection Cover with Wire Guard & Data Line Protector (Multicolored Black) here. This product's current Price in India is ₹165. The average and highest prices are ₹217 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹99 |
|---|---|
| 11th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹217 |
| Based on 517 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 12th Dec 2024 | |
| Price | ₹165 |
|---|---|
| MRP | ₹799 |
| Savings | ₹634 |
| Discount | 79.34% |
| Product Name | Skysia Charger Protector & Cable Saver for iPhone 18W 20W - 3D Star Wars Design, 4-in-1 Full Protection Cover with Wire Guard & Data Line Protector (Multicolored Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DKG9785Q |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | skysia |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Cable Connection Protectors |
| Product Manufacturer | Kajal Enterprises, Kajal Enterprises E Mail- kajalenterprises0308@gmail.com |
| Model Number | Charger Cases 18-20W _WarStar |
| Model Number | Charger Cases 18-20W _WarStar |
| Model Name | Charger Cases 18-20W |
| Dimensions | 6 x 5 x 4 cm; 40 g |
| Country of Origin | China |






Skysia Charger Protector Cable Saver for has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 221 individual ratings. You can rate this product at product review page.