
You can check the price history of SHEEBA Bike Scooter Scooty Motor Cycle Complete Body Polish Shiner (750 ml) here. This product's current Price in India is ₹386. The average and highest prices are ₹361 and ₹430 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹189 |
|---|---|
| 19th Sep 2022 | |
| Average Price | ₹361 |
| Based on 1891 days price tracking | |
| Highest Price | ₹430 |
| 8th May 2022 | |
| Price | ₹386 |
|---|---|
| MRP | ₹430 |
| Savings | ₹44 |
| Discount | 10.23% |
| Product Name | SHEEBA Bike Scooter Scooty Motor Cycle Complete Body Polish Shiner (750 ml) |
|---|---|
| Store Product Code | B08Q7VYDRB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SHEEBA |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Sheeba India Pvt Ltd, Sheeba India Pvt Ltd, A 93/5 Group Wazirpur Industrial Estate New Delhi 110052, +91-9711166414 infosheeba@sheebachemicals.com |
| Model Number | SBB07510D |
| Size | 750 ml (Pack of 1) |
| Dimensions | 8 x 9 x 28 cm; 829 g |
| Country of Origin | India |






SHEEBA Bike Scooter Scooty Motor Cycle Complete has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1427 individual ratings. You can rate this product at product review page.