
You can check the price history of QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet | 2 Flow Modes | 50% Water Saving | Chrome Finish (1 Faucet) here. This product's current Price in India is ₹8,799. The average and highest prices are ₹8,359 and ₹8,799 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹7,219 |
|---|---|
| 14th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹8,359 |
| Based on 452 days price tracking | |
| Highest Price | ₹8,799 |
| 29th Jul 2025 | |
| Price | ₹8,799 |
|---|---|
| MRP | ₹19,999 |
| Savings | ₹11,200 |
| Discount | 56.00% |
| Product Name | QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet | 2 Flow Modes | 50% Water Saving | Chrome Finish (1 Faucet) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DV988LVL |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QImage |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Health Faucets |
| Product Manufacturer | QIMAGE.ONLINE@GMAIL.COM |
| Model Number | 30" x 18" x 9" Waterfall |
| Model Number | 30" x 18" x 9" Waterfall |
| Size | 30" x 18" x 9" PREMIUM |
| Dimensions | 45D x 76W x 22.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 15 individual ratings. You can rate this product at product review page.