
You can check the price history of QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet | 2 Flow Modes | 50% Water Saving | Chrome Finish (1 Faucet) here. This product's current Price in India is ₹199. The average and highest prices are ₹4,446 and ₹8,249 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹199 |
|---|---|
| 11th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹4,446 |
| Based on 297 days price tracking | |
| Highest Price | ₹8,249 |
| 31st Jul 2025 | |
| Price | ₹199 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹300 |
| Discount | 60.12% |
| Product Name | QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet | 2 Flow Modes | 50% Water Saving | Chrome Finish (1 Faucet) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DV9CW2BB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QImage |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Health Faucets |
| Product Manufacturer | QIMAGE.ONLINE@GMAIL.COM |
| Model Number | 30" x 18" x 9" Waterfall |
| Model Number | 30" x 18" x 9" Waterfall |
| Size | 24" x 18" x 9" |
| Dimensions | 45D x 60W x 22.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 16 individual ratings. You can rate this product at product review page.