
You can check the price history of QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet | 2 Flow Modes | 50% Water Saving | Chrome Finish (1 Faucet) here. This product's current Price in India is ₹8,799 and the lowest final price is ₹7,055. The average and highest prices are ₹8,223 and ₹8,799 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹7,055 |
|---|---|
| 24th Feb 2026 | |
| Lowest Ever Price | ₹7,124 |
| 14th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹8,223 |
| Based on 453 days price tracking | |
| Highest Price | ₹8,799 |
| 3rd Aug 2025 | |
| Price | ₹8,799 |
|---|---|
| MRP | ₹19,999 |
| Savings | ₹11,200 |
| Discount | 56.00% |
| Product Name | QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet | 2 Flow Modes | 50% Water Saving | Chrome Finish (1 Faucet) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DV9D3L5M |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QImage |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Health Faucets |
| Product Manufacturer | QIMAGE.ONLINE@GMAIL.COM |
| Model Number | 30" x 18" x 9" Waterfall |
| Model Number | 30" x 18" x 9" Waterfall |
| Size | 30" x 18" x 9" BLACK |
| Dimensions | 45D x 76W x 22.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
QIMAGE Jet Spray Health Faucet for Toilet has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 15 individual ratings. You can rate this product at product review page.