
You can check the price history of Pro360 Nefro HP Powder - Vanilla Flavour, 400g - High Protein Dialysis Care Nutritional Supplement for Renal Support - Vanilla Protein Powder with L-Taurine, L-Carnitine & Essential Nutrients here. This product's current Price in India is ₹662 and the lowest final price is ₹649. The average and highest prices are ₹746 and ₹829 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹652 |
|---|---|
| 20th Jan 2021 | |
| Average Price | ₹746 |
| Based on 2274 days price tracking | |
| Highest Price | ₹829 |
| 16th Oct 2025 | |
| Price | ₹662 |
|---|---|
| MRP | ₹888 |
| Savings | ₹226 |
| Discount | 25.45% |
| Product Name | Pro360 Nefro HP Powder - Vanilla Flavour, 400g - High Protein Dialysis Care Nutritional Supplement for Renal Support - Vanilla Protein Powder with L-Taurine, L-Carnitine & Essential Nutrients |
|---|---|
| Store Product Code | B082TV7YB3 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PRO360 |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Whey Proteins |
| Product Manufacturer | GMN HEALTHCARE PRIVATE LIMITED, GMN HEALTHCARE PRIVATE LIMITED, CHENNAI-600095 |
| Model Number | Nefro HP 400g |
| Model Name | Pro360 Nefro HP 400g |
| Dimensions | 12 x 12 x 16 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |






Pro360 Nefro HP Powder - Vanilla Flavour has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 443 individual ratings. You can rate this product at product review page.