
You can check the price history of Prime Retail Hard PC Back Case Cover for Vivo T1 44W 5G Anti Slip Ultra Thin Shockproof Reinforced Corners (Transparent) here. This product's current Price in India is ₹299. The average and highest prices are ₹299 and ₹299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹299 |
|---|---|
| 20th Jan 2025 | |
| Average Price | ₹299 |
| Based on 438 days price tracking | |
| Highest Price | ₹299 |
| 20th Jan 2025 | |
| Price | ₹299 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹700 |
| Discount | 70.07% |
| Product Name | Prime Retail Hard PC Back Case Cover for Vivo T1 44W 5G Anti Slip Ultra Thin Shockproof Reinforced Corners (Transparent) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DT9MSJN5 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Prime Retail |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Bumpers |
| Product Manufacturer | Foshan Big Bear |
| Model Number | Vivo T1 44W 5G |
| Model Name | Vivo T1 44W 5G |
| Dimensions | 17 x 13 x 2 cm; 70 g |
| Country of Origin | China |





Prime Retail Hard PC Back Case Cover has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 94 individual ratings. You can rate this product at product review page.