
You can check the price history of Pindia 12 Pcs 3D Metal Butterfly Wall Stickers for Home Party Wedding Decor (Pink) here. This product's current Price in India is ₹155. The average and highest prices are ₹167 and ₹318 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹106 |
|---|---|
| 11th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹167 |
| Based on 3089 days price tracking | |
| Highest Price | ₹318 |
| 6th Jun 2023 | |
| Price | ₹155 |
|---|---|
| MRP | ₹477 |
| Savings | ₹322 |
| Discount | 67.50% |
| Product Name | Pindia 12 Pcs 3D Metal Butterfly Wall Stickers for Home Party Wedding Decor (Pink) |
|---|---|
| Store Product Code | B075YNRHCH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PINDIA |
| Rating | 8 / 10 |
| Category | Wall Stickers |
| Product Manufacturer | Pindia, pindia.helpdesk@gmail.com |
| Model Number | DC1701066A |
| Model Number | DC1701066A |
| Size | 4x8x6.5 cm |
| Country of Origin | China |






Pindia 12 Pcs 3D Metal Butterfly Wall has 8 rating out of 10. This average rating is consist of 1261 individual ratings. You can rate this product at product review page.