
You can check the price history of Bubu Cap Plush Soft Toy - Adorable 25Cm Cuddly Bubu Plush for Kids and Adults, for Kids, Boyfriend, Girlfriend, Birthdays, Anniversaries, and Collectors - Ultra-Soft, Durable (only White bubu) here. This product's current Price in India is ₹1,799. The average and highest prices are ₹1,392 and ₹1,799 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹399 |
|---|---|
| 2nd Mar 2025 | |
| Average Price | ₹1,392 |
| Based on 442 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,799 |
| 8th Apr 2025 | |
| Price | ₹1,799 |
|---|---|
| MRP | ₹3,000 |
| Savings | ₹1,201 |
| Discount | 40.03% |
| Product Name | Bubu Cap Plush Soft Toy - Adorable 25Cm Cuddly Bubu Plush for Kids and Adults, for Kids, Boyfriend, Girlfriend, Birthdays, Anniversaries, and Collectors - Ultra-Soft, Durable (only White bubu) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DYPWWZ8V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PIKALAX |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Stuffed Animals |
| Product Manufacturer | PIKALAX, PIKALAX |
| Model Number | M-2342 |
| Model Number | Simple_Dudu-25Cm |
| Model Name | Bubu Dudu Plush |
| Size | 25 cm |
| Dimensions | 7.62 x 5.08 x 7.62 cm; 0.4 g |
| Country of Origin | China |




Bubu Cap Plush Soft Toy - Adorable has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 85 individual ratings. You can rate this product at product review page.