
You can check the price history of Phy Eau de toilette Fragrance Spray for Men, 50ml - Active here. This product's current Price in India is ₹450. The average and highest prices are ₹323 and ₹450 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹225 |
|---|---|
| 26th Nov 2022 | |
| Average Price | ₹323 |
| Based on 1397 days price tracking | |
| Highest Price | ₹450 |
| 12th Aug 2022 | |
| Price | ₹450 |
|---|---|
| MRP | ₹799 |
| Savings | ₹349 |
| Discount | 43.67% |
| Product Name | Phy Eau de toilette Fragrance Spray for Men, 50ml - Active |
|---|---|
| Store Product Code | B0B7MYF35R |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Phy |
| Rating | 7.6 / 10 |
| Category | Eau de Toilette |
| Product Manufacturer | Aarvee Enterprises |
| Model Number | DT6158 |
| Model Name | Phy Eau de toilette Fragrance Spray for Men, 50ml - Active |
| Dimensions | 5.5 x 5.5 x 8.5 cm; 0.05 g |
| Country of Origin | India |







Phy Eau de toilette Fragrance Spray for has 7.6 rating out of 10. This average rating is consist of 2730 individual ratings. You can rate this product at product review page.