
You can check the price history of PENN ELCOM Flight Case Corner Handle - Combo of 2 (25 * 5.5 * 20) Alloy Steel | DJ Cases | Black & Sliver here. This product's current Price in India is ₹1,263. The average and highest prices are ₹911 and ₹1,263 respectively. The current offer price of the product is ₹1,200.
| Lowest Ever Price | ₹750 |
|---|---|
| 17th Mar 2020 | |
| Average Price | ₹911 |
| Based on 2255 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,263 |
| 30th Mar 2026 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹1,200 |
|---|---|
| Price | ₹1,263 |
| MRP | ₹1,895 |
| Savings | ₹695 |
| Discount | 36.68% |
| Product Name | PENN ELCOM Flight Case Corner Handle - Combo of 2 (25 * 5.5 * 20) Alloy Steel | DJ Cases | Black & Sliver |
|---|---|
| Store Product Code | B07Z1PCXKS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | PENN ELCOM |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Bags, Cases & Racks |
| Product Manufacturer | Penn Elcom |
| Model Number | H1026K |
| Model Number | H1026K |
| Dimensions | 24.99 x 5.51 x 24.99 cm; 310 g |
| Country of Origin | China |




PENN ELCOM Flight Case Corner Handle - has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 3 individual ratings. You can rate this product at product review page.