
You can check the price history of Patanjali Honey - Pure Honey, 250g Pack here. This product's current Price in India is ₹110. The average and highest prices are ₹97 and ₹119 respectively. The current offer price of the product is ₹210.
| Lowest Ever Price | ₹70 |
|---|---|
| 11th Jun 2022 | |
| Average Price | ₹97 |
| Based on 2111 days price tracking | |
| Highest Price | ₹119 |
| 11th Feb 2024 | |
| Price | ₹110 |
|---|---|
| MRP | ₹120 |
| Savings | ₹10 |
| Discount | 8.333% |
| Product Name | Patanjali Honey - Pure Honey, 250g Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B01BVEDL9A |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Patanjali |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Patanjali |
| Dimensions | 8 x 8 x 12 cm; 250 g |
| Country of Origin | India |



Patanjali Honey - Pure Honey 250g Pack has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 10341 individual ratings. You can rate this product at product review page.