
You can check the price history of Partish Holi Spray l Holi Colour Spray Bottles 45ml (Pack Of 6, 6) here. This product's current Price in India is ₹949 and the lowest final price is ₹436. The average and highest prices are ₹535 and ₹949 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | ₹436 |
|---|---|
| 5th Mar 2025 | |
| Lowest Ever Price | ₹449 |
| 5th Mar 2025 | |
| Average Price | ₹535 |
| Based on 425 days price tracking | |
| Highest Price | ₹949 |
| 1st Mar 2025 | |
| Price | ₹949 |
|---|---|
| MRP | ₹999 |
| Savings | ₹50 |
| Discount | 5.005% |
| Product Name | Partish Holi Spray l Holi Colour Spray Bottles 45ml (Pack Of 6, 6) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DYPG6Q4V |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 7.4 / 10 |
| Category | Party Supplies |
| Product Manufacturer | PARTISH |
| Dimensions | 10 x 3 x 3 cm; 200 g |
| Country of Origin | China |



Partish Holi Spray l Holi Colour Spray has 7.4 rating out of 10. This average rating is consist of 30 individual ratings. You can rate this product at product review page.