
You can check the price history of Parag Fragrances Alcohol Free & Long Lasting Attar Perfume Roll-On 6ml (Majmua 69) here. This product's current Price in India is ₹99. The average and highest prices are ₹104 and ₹119 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹99 |
|---|---|
| 25th Oct 2024 | |
| Average Price | ₹104 |
| Based on 525 days price tracking | |
| Highest Price | ₹119 |
| 1st Feb 2025 | |
| Price | ₹99 |
|---|---|
| MRP | ₹499 |
| Savings | ₹400 |
| Discount | 80.16% |
| Product Name | Parag Fragrances Alcohol Free & Long Lasting Attar Perfume Roll-On 6ml (Majmua 69) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DJVTSXZZ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Parag fragrances |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Attar |
| Product Manufacturer | Parag Fragrances |
| Model Number | MAJMUA |
| Model Name | Alcohol Free & Long Lasting Attar Perfume Roll-On 6ml |
| Dimensions | 6 x 2.7 x 14.5 cm; 50 g |
| Country of Origin | India |






Parag Fragrances Alcohol Free Long Lasting has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 440 individual ratings. You can rate this product at product review page.