
You can check the price history of Paper Boat Panipuri Pellets I Hygienic & Tasty I Ready to Fry I Golgappe, 400g here. This product's current Price in India is ₹184. The average and highest prices are ₹180 and ₹200 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹140 |
|---|---|
| 2nd Oct 2021 | |
| Average Price | ₹180 |
| Based on 2018 days price tracking | |
| Highest Price | ₹200 |
| 26th Sep 2020 | |
| Price | ₹184 |
|---|---|
| MRP | ₹200 |
| Savings | ₹16 |
| Discount | 8% |
| Product Name | Paper Boat Panipuri Pellets I Hygienic & Tasty I Ready to Fry I Golgappe, 400g |
|---|---|
| Store Product Code | B08GMPWRBP |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Product Manufacturer | Hector Beverages Pvt Ltd |
| Size | 400 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 4.3 x 20 x 24 cm; 400 g |
| Country of Origin | India |





Paper Boat Panipuri Pellets I Hygienic has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 3521 individual ratings. You can rate this product at product review page.