
You can check the price history of Panasonic Full HD Video Camera Camcorder, 20X Optical Zoom, 1 /2.3 Inch BSI Sensor, HDR Capture, Wi-Fi Smartphone HC-V785 (Black) here.
| Product Name | Panasonic Full HD Video Camera Camcorder, 20X Optical Zoom, 1 /2.3 Inch BSI Sensor, HDR Capture, Wi-Fi Smartphone HC-V785 (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0B5YDSND7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Panasonic |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Video Cameras |
| Product Manufacturer | Panasonic |
| Model Number | HC-V785K |
| Model Name | HV-V785K |
| Dimensions | 6.5 x 7.3 x 13.9 cm; 351 g |





Panasonic Full HD Video Camera Camcorder 20X has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 198 individual ratings. You can rate this product at product review page.