
You can check the price history of Original 80W Flash Charger for Y35, V25 5G, T144W, V23 5G, V25, V23e 5G, V23 Pro 5G V25e, Vivo 21e 5G, V21, V21 Pro with USB Type C Cable - White with Warranty here. This product's current Price in India is ₹599. The average and highest prices are ₹695 and ₹699 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹599 |
|---|---|
| 7th Dec 2025 | |
| Average Price | ₹695 |
| Based on 431 days price tracking | |
| Highest Price | ₹699 |
| 7th Mar 2025 | |
| Price | ₹599 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,400 |
| Discount | 80.02% |
| Product Name | Original 80W Flash Charger for Y35, V25 5G, T144W, V23 5G, V25, V23e 5G, V23 Pro 5G V25e, Vivo 21e 5G, V21, V21 Pro with USB Type C Cable - White with Warranty |
|---|---|
| Store Product Code | B0DW7Z9Y1W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Generic |
| Rating | 10 / 10 |
| Product Manufacturer | Electron |
| Model Number | FLASH80W |
| Model Name | 80W Flash Charger |
| Dimensions | 15 x 5 x 2 cm; 200 g |
| Country of Origin | India |



Original 80W Flash Charger for Y35 V25 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 3 individual ratings. You can rate this product at product review page.